Porażka na inaugurację

W pierwszym meczu rundy wiosennej nasza drużyna uległa na własnym boisku drużynie LZS Dziewiętlice 3:2. Spotkanie nieco lepiej rozpoczęli goście stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe, a na prowadzenie wyszli w 17 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Jakub Pulit z bliskiej odległości pokonał Adriana Klisia. Na wyrównanie czekaliśmy do 33 minuty. Po zamieszaniu w polu karnym gości piłka trafiła do bocznego sektora boiska gdzie znalazł się Roman Pokracki i ponownie dośrodkował w pole karne, a tam niepilnowany Szymon Rożkowicz strzałem głową skierował piłkę do siatki strzelając bramkę w debiucie. Na przerwę mogliśmy schodzić prowadząc 2:1, gdyby Wojciech Tomoń wykorzystał swoją sytuację. Początek drugiej połowy należał do naszego zespołu, jednak dwie zmarnowane sytuacje zemściły się i goście w 60 minucie ponownie objęli prowadzenie. Radość ich nie trwała długo, bowiem w 64 minucie po dobrze rozegranym stałym fragmencie remis daje nam Adrian Łaptas. Po strzelonej bramce gra z obu stron się zaostrzyła, gdzie sędzia musiał często sięgać do kieszeni po kartki. W końcówce spotkania za wiele się nie działo, a gra toczyła się w środku pola. W 87 minucie jeden z obrońców z Dziewiętlic posłał długą piłkę do Mateusza Rolki, który chciał dośrodkować w pole karne do wchodzącego tam napastnika. Na nasze nieszczęście piłka za pomocą mocno wiejącego wiatru znalazła się w bramce i na 3 minuty przed końcem goście objęli prowadzenie. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie z wynikiem 2:3. Szkoda straconej bramki na parę minut przed końcem, bowiem nasza drużyna zasłużyła w tym meczu chociażby na punkt. Kolejne spotkanie 12 kwietnia, również na boisku w Mesznie. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zajmujący czwartą pozycję Grom Mroczkowa.